TÜM ÜRÜNLERDE AYNI GÜN, ÜCRETSİZ TESLİMAT
Ödeme Bllgileri

Nettencicek.com Ödeme Yöntemleri:

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde  %100 güvenlii Garanti Bankası güvencesinde ve Garanti Bankasına ait sanal pos sistemini güvenli ödeme sayfası kullanmaktayız.. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde web sitemizde barındırılmaz ve tarafımızca görünmez.. Bilgiler doğrundan garanti bankasının güvenliğini sağladığı sayfa aracılığı ile gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılır.
Kredi kartı ile ödeme işleminde kredi kartının sahibinin ismi, kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki Güvenlik Kodu / CVV2 gereklidir.

Havale / EFT ile Ödeme :
Havaleler online olarak kontrol edilmektedir.HAVALE - EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza bilgi@nettencicek.com mail yolu ile  yada siparişin sonudaki havale bildirim fomunu doldurmanız,yada hangi bankaya havale yaptığınızı telefon ile bildirmeniz gerekmektedir.
Lütfenn Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır , sorumluluk sizlere aittir.
 

Telefondan Kredi Kartı ile Ödeme Mail Order :
Kart bilgilerinizi müşteri temsilcimize telefondan bildirerek ödemelerinizi yurt içi ve yurt dışı tüm banka kredi kartı ile yapabilirsiniz.. Not: Telefondan kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın Telefon ve İnternet Bankacılığına açık olması gerekmektedir.
Western unon ile Ödeme :
Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz western unon aracılığı ile çiçek bedelini kendi ülkenizin para kuruna çevirerek  dekontu bilgi@nettencicek.com adresine gönderilmesinin ardından sipariş işleme alınacaktır.

ATM den Ödeme :
Hiçbir bir bankada hesabınız yok yada kredi kartı kullanmıyor iseniz size en yakın bankası atm sinden giriş tuşuna yada kartsız işlem menüsünü kullanarak yukarıdaki hesap numaralarına anında kartsız havale yapabilirsiniz.


Ödemesi yapılmayan çiçek siparişleri kesinlikle işleme alınmamaktadır. Ödeme hesabımıza geçtikden sonra siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler