Sıkça Sorulan Sorular
Sipariş
Üyelik
Ödeme
İptal ve İade
Abonelik
Siparişim Nezaman teslim olacak.
Siparişiniz web sitemizde seçili saat aralıklarından seçeceğiniz saat aralıklarında aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.
Sipariş verdikten sonra saat-tarih değişikliği yapabilir miyim?
Siparişiniz yola çıkmadan teslimat saatini yada gününü değişebilirsiniz.
Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Web sitemizdeki sipariş takip linkinden sipariş numaranız ve e-mail adresiniz ile yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak siparişiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
Siparişiniz yola çıkmadan adres değişimi yapabilirsiniz.
Siparişim teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa nasıl bir yol izleniyor?
Siparişinizin alıcısı yerinde yok ise gideceği yere göre iş arkadaşı, güvenlik, danışma, komşusuna teslimat yapılmaktadır. Bazen alıcı onayı ile kapıyada çiçek bırakılabilmektedir.
Aynı Gün Çiçek Siparişi ve Teslimatı
Web sitemizdeki seçili saat aralıklarında aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Saat 17 sonrası verilen siparişler loksayon durumuna göre ertesi gün web sitemiden seçebileceğiniz seçili saatlarde teslimat yapılmaktadır.
Ödeme sayfanız ne kadar güvenli? Güvenli alışveriş yapabilir miyim?
Web sitemizde güvenli iyzico alt yapası kullanılmaktadır. Kart bilgileriniz kesinlikle tarafımızca görülmemektedir. Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş vermeye başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3. kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görülememekte, Nettençiçek.com tarafından kayıt edilmemektedir. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen Nettençiçek.com güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, firma bilgileriyle birlikte yeşil görünür.
Kredi kartım yok, nasıl ödeme yapabilirim?
Havale ve Eft seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.
Ödeme Yöntenleri Nelerdir - Nasıl Ödeme Yapabilirim ?
Web sitemizde Online Kredi kartı ile yada havale seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme uygulamamız bulunmamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneği var mı?
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Kapıda Ödeme
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Kredi kartı - Banka Kartı ve Havale / Eft seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.
Ödeme Seçenkeleri
Banka kartı, havale ya da eft ile de ödemenizi yapabilirsiniz. Havale yada Eft ile Aşağıda bilgileri bulunan banka üzerinden ödemenizi yapabilrsiniz. Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz alınmış olacaktır. aranti Bankası Mecidiyeköy Buyukdere caddesi Şubesi Ahmet Turan Türker Şube Kodu: 439 Hesap No: 6655969 IBAN NO: TR30 0006 2000 4390 0006 6559 69
Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler